​Enquête DIO’30 gesloten!
23-05-2018

De tijd dat de enquête ingevuld kon worden is voorbij. Velen hebben de afgelopen weken de enquête ingevuld. We zijn nu druk met de uitkomsten te analyseren. Binnenkort komen we met de belangrijkste uitslagen en aanbevelingen bij jullie terug. Iedereen hartelijk bedankt voor jullie inbreng. Bestuur DIO'30

 
Nieuw beleidsplan is in de maak
We werken, zoals sommigen wellicht al weten, druk aan ons beleidsplan, om zo DIO '30 weer een stap verder te brengen. We willen daarom graag weten hoe onze leden DIO’30 zien en hoe onze leden op dit moment DIO '30 beleven.
 
Met deze informatie maken we ons beleidsplan nog beter en peilen we hoe onze vereniging door iedereen wordt beleefd. Om een zo goed mogelijk beeld te krijgen willen we graag dat iedereen deze korte enquête invult.

 
Bestuur DIO'30