PROGRAMMA SENIOREN

Deze week
van 15-10-2018 tot 21-10-2018
Datum Tijd Wedstrijd Competitie Status
Za | 20-10-2018 09:00 Beuningse Boys JO10-2 - DIO '30 JO10-2 Competitie - Meer informatie
Za | 20-10-2018 10:00 SKV JO12-1G - DIO '30 JO12-1 Competitie - Meer informatie
Za | 20-10-2018 11:45 Woezik JO15-3 - DIO '30 JO15-2 Competitie - Meer informatie
Za | 20-10-2018 12:00 Voetbalacademie N.E.C. JO15-2 - DIO '30 JO15-1 Beker - Meer informatie
Za | 20-10-2018 13:00 DIO '30 JO11-3 - vv Ewijk JO11-2 Beker - Meer informatie
Za | 20-10-2018 13:00 DIO '30 JO10-2 - Lunteren JO10-1 Beker - Meer informatie
Za | 20-10-2018 13:00 DIO '30 JO11-3 - vv Ewijk JO11-2 Competitie - Meer informatie
Za | 20-10-2018 15:15 DIO '30 JO12-2 - Juliana '31 JO12-2 Competitie - Meer informatie
Zo | 21-10-2018 11:00 UHC 3 - DIO '30 2 Competitie - Meer informatie
Zo | 21-10-2018 12:15 DIO '30 VR1 - Orion VR2 Competitie - Meer informatie
Zo | 21-10-2018 14:00 DIO '30 1 - Rood Wit 1 Competitie - Meer informatie
Zo | 21-10-2018 14:00 DIO '30 1 - Rood Wit 1 Competitie - Meer informatie
Volgende week
van 22-10-2018 tot 28-10-2018
Datum Tijd Wedstrijd Competitie Status
Ma | 22-10-2018 18:30 Beuningse Boys JO10-1 - DIO '30 JO10-1 Beker - Meer informatie
Wo | 24-10-2018 20:00 DIO '30 VR1 - vv Ewijk VR1 Beker - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 WVW JO15-1 - DIO '30 JO15-2 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 Oranje Blauw JO8-1 - DIO '30 JO8-1 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 Woezik JO11-5 - DIO '30 JO11-3 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 Oranje Blauw JO10-2 - DIO '30 JO10-2 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 DVOL JO8-2 - DIO '30 JO8-2 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 DVOL JO10-3 - DIO '30 JO10-3 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 08:30 SC Bemmel JO9-1 - DIO '30 JO9-1 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 09:00 DIO '30 JO7-1 - Trekvogels JO7-1 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 10:45 DIO '30 JO15-1 - SCE JO15-1 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 11:00 Victoria’25/SCD’33 JO7-1G - DIO '30 JO7-2 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 11:15 Orion JO9-4 - DIO '30 JO9-2 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 12:00 sv DFS JO17-1 - DIO '30 JO17-2 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 12:45 DIO '30 JO17-4 - Woezik JO17-7 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 13:00 DIO '30 JO10-1 - DVOL JO10-1 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 14:00 Woezik JO17-5 - DIO '30 JO17-3 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 14:15 DIO '30 2 - Wageningen 4 Competitie - Meer informatie
Za | 27-10-2018 15:15 DIO '30 JO12-2 - De Treffers JO12-2 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 09:45 DIO '30 4 - AWC 11 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 09:45 DIO '30 3 - Alverna 3 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 10:30 DIO '30 5 - WVW 4 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 11:00 DVOL VR1 - DIO '30 VR1 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 12:15 DIO '30 2 - vv Ewijk 4 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 14:30 Trekvogels 1 - DIO '30 1 Competitie - Meer informatie
Zo | 28-10-2018 14:30 Trekvogels 1 - DIO '30 1 Competitie - Meer informatie