G-team ZA

ALGEMENE INFORMATIE
Eerstvolgende wedstrijd
Beuningse Boys JO10-2 - DIO '30 JO10-2
Za | 20-10-2018 om 09:00u
Laaste gespeelde wedstrijd
DIO '30 1 - Eldenia 1
3 - 1
PROGRAMMA
Datum Tijd Wedstrijd Competitie Status
Za | 20-10-2018 09:00u Beuningse Boys JO10-2 - DIO '30 JO10-2 Competitie - - Meer informatie
Za | 20-10-2018 12:00u Voetbalacademie N.E.C. JO15-2 - DIO '30 JO15-1 Beker - - Meer informatie
Za | 20-10-2018 13:00u DIO '30 JO10-2 - Lunteren JO10-1 Beker - - Meer informatie
Za | 20-10-2018 13:00u DIO '30 JO11-3 - vv Ewijk JO11-2 Competitie - - Meer informatie
Zo | 21-10-2018 14:00u DIO '30 1 - Rood Wit 1 Competitie - - Meer informatie
STAND
P Team G W G V Pt
Geen standen gevonden.
UITSLAGEN
Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2018 DIO '30 1 - Eldenia 1 R 3 - 1
14-10-2018 Aquila 2 - DIO '30 5 R 2 - 1
13-10-2018 DIO '30 JO17-3 - AWC JO17-5 R 2 - 4
13-10-2018 OSC JO15-1 - DIO '30 JO15-1 R 4 - 1
13-10-2018 DIO '30 JO14-1 - Blauw Geel '55 JO14-1 R 0 - 7
13-10-2018 DIO '30 JO17-2 - Dodewaard JO17-2 R 8 - 1
13-10-2018 DSZ JO11-1 - DIO '30 JO11-2 R 2 - 5
13-10-2018 DIO '30 MO15-1 - Redichem MO15-2 R 3 - 0
13-10-2018 Juliana '31 JO12-1 - DIO '30 JO12-1 R 8 - 2
09-10-2018 Oranje Blauw MO11-1 - DIO '30 MO11-1 R 15 - 1
07-10-2018 DVOL 1 - DIO '30 1 R 0 - 0
07-10-2018 DIO '30 3 - AWC 10 R 4 - 6
07-10-2018 Woezik 11 - DIO '30 4 R 4 - 10
06-10-2018 DIO '30 JO12-1 - OSC JO12-1 R 1 - 8
06-10-2018 DIO '30 JO15-1 - Trekvogels JO15-1 R 2 - 5
06-10-2018 SVHA JO17-2 - DIO '30 JO17-2 R 1 - 1
06-10-2018 DIO '30 MO11-1 - SDOO MO11-1 R 3 - 1
06-10-2018 Unitas '28 JO15-1 - DIO '30 JO15-2 R 2 - 4
06-10-2018 DIO '30 JO17-4 - SC Bemmel JO17-4 R 2 - 1
06-10-2018 Advendo '57 JO13-2G - DIO '30 JO13-2 R 1 - 6
06-10-2018 DIO '30 MO17-2 - SVHA MO17-1 R 3 - 2
06-10-2018 SCP JO17-2 - DIO '30 JO17-3 R 5 - 3
06-10-2018 Aquila JO12-2 - DIO '30 JO12-3 R 2 - 6
06-10-2018 Overasseltse Boys JO11-1 - DIO '30 JO11-3 R 4 - 6
06-10-2018 DIO '30 JO11-2 - RODA '28 JO11-1 R 3 - 9
30-09-2018 Blauw Wit 1 - DIO '30 1 R 1 - 2
30-09-2018 DIO '30 VR1 - SVO FC Maas en Waal VR1 R 6 - 4
29-09-2018 DIO '30 JO12-3 - Beuningse Boys JO12-2 R 17 - 4
29-09-2018 Jonge Kracht JO19-1 - DIO '30 JO19-1 R 3 - 0
29-09-2018 DIO '30 JO12-1 - Eldenia JO12-1 R 8 - 5
29-09-2018 Leones JO15-1 - DIO '30 JO15-1 R 3 - 2
29-09-2018 DIO '30 MO17-1 - Orion MO17-1 R 6 - 2
29-09-2018 DIO '30 MO19-1 - Orion MO19-1 R 0 - 6
29-09-2018 DIO '30 2 - Lienden 3 R 4 - 3
29-09-2018 DIO '30 JO17-4 - OSC JO17-4 R 3 - 2
29-09-2018 Woezik JO17-4 - DIO '30 JO17-2 R 2 - 0
29-09-2018 SJO Diosa-Niftrik JO17-1 - DIO '30 JO17-3 R 6 - 2
29-09-2018 DIO '30 JO15-2 - UHC JO15-1 R 6 - 2
29-09-2018 DIO '30 MO17-2 - WVW MO17-1 R 3 - 1
29-09-2018 SKV JO12-2 - DIO '30 JO12-2 R 6 - 7
29-09-2018 SJO Diosa-Niftrik JO11-2 - DIO '30 JO11-3 R 5 - 9
29-09-2018 DIO '30 JO14-1 - Woezik JO14-3M R 3 - 3
29-09-2018 DTS '35 Ede MO15-2 - DIO '30 MO15-1 R 0 - 5
23-09-2018 DIO '30 1 - RKSV Driel 1 R 3 - 0
23-09-2018 Quick 1888 VR1 - DIO '30 VR1 R 4 - 3
22-09-2018 DIO '30 JO12-2 - Juliana '31 JO12-3 R 13 - 1
22-09-2018 DIO '30 JO17-3 - UHC JO17-2 R 3 - 6
22-09-2018 VDZ MO17-1 - DIO '30 MO17-1 R 5 - 2
22-09-2018 Kesteren MO17-1 - DIO '30 MO17-2 R 4 - 1
22-09-2018 RKSV Driel MO19-1 - DIO '30 MO19-1 R 2 - 5
22-09-2018 DIO '30 JO17-2 - Spero JO17-3 R 1 - 4
22-09-2018 SCE JO15-2 - DIO '30 JO15-2 R 3 - 0
22-09-2018 DIO '30 JO15-1 - Blauw Wit JO15-1G R 10 - 0
22-09-2018 Redichem JO14-2 - DIO '30 JO14-1 R 1 - 1
22-09-2018 UHC JO12-1G - DIO '30 JO12-3 R 8 - 1
22-09-2018 SVO '68/VVLK JO17-2 - DIO '30 JO17-4 R 2 - 3
15-09-2018 Eendracht '30 4 - DIO '30 2 B 2 - 1
15-09-2018 UHC JO17-2 - DIO '30 JO17-2 B 4 - 3
15-09-2018 DIO '30 JO17-4 - Oranje Blauw JO17-2 B 3 - 0
15-09-2018 DVOL MO17-1 - DIO '30 MO17-1 B 4 - 7
15-09-2018 DIO '30 JO19-1 - UHC JO19-1 B 4 - 0
15-09-2018 DIO '30 JO10-3 - Woezik JO10-5 B 13 - 1
15-09-2018 DIO '30 JO10-2 - Lienden JO10-1 B 13 - 4
15-09-2018 DIO '30 JO15-1 - OVC '85 JO15-2 B 7 - 2
15-09-2018 Brakkenstein JO17-3 - DIO '30 JO17-3 B 4 - 3
15-09-2018 AVIOS/DBV JO8-2 - DIO '30 JO8-3 B 0 - 4
15-09-2018 DIO '30 JO8-1 - Bennekom JO8-1 B 2 - 5
15-09-2018 DIO '30 JO8-2 - Bennekom JO8-2 B 6 - 3
15-09-2018 Aquila JO12-1 - DIO '30 JO12-2 B 6 - 3
15-09-2018 Union JO10-2 - DIO'30 JO10-4M B 9 - 3
15-09-2018 DIO '30 JO9-1 - Oranje Blauw JO9-1 B 1 - 14
15-09-2018 Woezik JO10-1 - DIO '30 JO10-1 B 5 - 14
15-09-2018 SCP JO9-1 - DIO '30 JO9-2 B 21 - 0
09-09-2018 DIO '30 1 - Aquila 1 B 4 - 0
08-09-2018 Woezik JO17-7 - DIO '30 JO17-2 B 8 - 3
08-09-2018 DIO '30 JO10-3 - Unitas '28 JO10-2 B 8 - 3
08-09-2018 DIO '30 JO17-4 - SCP JO17-2 B 2 - 1
08-09-2018 OSC JO17-4 - DIO '30 JO17-3 B 2 - 4
08-09-2018 DIO '30 JO9-1 - AWC JO9-1 B 3 - 10
08-09-2018 DIO '30 JO13-1 - Stroe JO13-1 B 2 - 0
08-09-2018 DIO '30 JO8-1 - SKV JO8-1 B 5 - 5
08-09-2018 Elistha JO11-2 - DIO '30 JO11-3 B 3 - 5
08-09-2018 Orion JO10-1 - DIO '30 JO10-1 B 4 - 4
08-09-2018 Beuningse Boys MO17-1 - DIO '30 MO17-1 B 1 - 6
08-09-2018 SCP JO15-1 - DIO '30 JO15-1 B 2 - 6
08-09-2018 Uchta JO10-1 - DIO '30 JO10-2 B 2 - 20
08-09-2018 BOA-jc JO9-1 - DIO '30 JO9-2 B 10 - 2
08-09-2018 DIO '30 JO14-1 - Lienden JO14-1 B 0 - 8
03-09-2018 DIO '30 JO12-1 - OVC '85 JO12-1 B 1 - 5
02-09-2018 Edesche Boys 1 - DIO '30 1 B 1 - 15
02-09-2018 Victoria '25 3 - DIO '30 4 B 5 - 4
02-09-2018 SCP 3 - DIO '30 5 B 5 - 0
02-09-2018 DIO '30 3 - Victoria '25 4 B 4 - 1
01-09-2018 Leones JO17-2 - DIO '30 JO17-4 B 4 - 3
01-09-2018 DIO '30 JO17-2 - DVE-Trajanus JO17-1 B 1 - 4
01-09-2018 DIO '30 JO17-3 - Spero JO17-4 B 0 - 5
01-09-2018 DIO '30 JO8-3 - Leones JO8-2 B 8 - 1
01-09-2018 Spero JO10-7 - DIO '30 JO10-4 B 13 - 3
01-09-2018 DIO '30 JO9-2 - SVHA JO9-2 B 5 - 1
01-09-2018 DIO '30 JO15-1 - Beuningse Boys JO15-1 B 4 - 1
01-09-2018 DIO '30 JO10-1 - AWC JO10-1 B 10 - 5
01-09-2018 Uchta JO10-2G - DIO '30 JO10-3 B 15 - 2
01-09-2018 DTS '35 Ede JO8-1 - DIO '30 JO8-2 B 6 - 6
01-09-2018 Woezik JO9-1 - DIO '30 JO9-1 B 9 - 2
STAND BEKER
P Team G W G V Pt
Geen standen gevonden.