Bestuur DIO´30



Voorzitter:                              

Hans Berendsen   
voorzitter@dio30.nl   

Vice-voorzitter/Afdeling Financien:  
Theo Verhoeven  

penningmeester@dio30.nl

Afdeling Secretariaat:  
 
Bas Kuypers 

secretaris@dio30.nl 

Afdeling voetbalzaken zaken:  

Jos Janssen 

Voetbalzaken@dio30.nl

Afdeling Seniorenvoetbal:

Hank Stekelenburg 
Seniorenvoetbal@dio30.nl

Afdeling Jeugdvoetbal : 

Gert Jan Diebels  

Jeugdvoetbal@dio30.nl

Afdeling Promotions en Media:

Willem Bouwman 
Promotie-en-media@dio30.nl

Afdeling Faciliteiten:

Hank Stekelenburg 
Facilitairezaken@dio30.nl

 


 
DIO'30 beleidsafspraken
 


2016 Structuur DIO'30.pdf
Statuten DIO30.pdf
DIO'30 Algemeen reglement.pdf
DIO'30 overlijdenprocedure.pdf
DIO'30 Alcoholbeleid.pdf
DIO'30 Beleid kampioenschap.pdf
DIO'30 Algemene regels kleedkamers.pdf
DIO'30 Besluit wijziging inning contributie.pdf
AanmeldingsformulierDIO'30Definitiefversie01okt2016.pdf
GEDRAGSCODE FAIR PLAY DIO.pdf
Beleidsplan - Gedragscode t b v JEUGDOPLEIDING DIO'30.pdf
Checklist goed verzekerd bij sportblessures
 


Notulen Algemene Ledenvergaderingen:
ALV DIO'30 2016
ALV EXTRA DIO'30 2016.pdf
ALV DIO'30 2015.pdf
ALV DIO'30 2014.pdf
Jaarvergadering DIO'30 2013.pdf



Bestuur DIO'30